Добрий день шановне панство! Чи є десь у Львові в когось взяти пару теодоксусов?
Я б замовив в якомусь магазині, але хто мені ті 2-3 равлики відправить... Бо в мене банка 18 літрів, більше ніх 2-3 наче і не тре... Сам приїду, заберу, заплачу...
якщо ше цікаво, то можу поміняти на якусь жостколистну растюшку